Naujasis narys populiariojoje ValueJet šeimoje – hibridinis VJ1627 MH.

Mutoh Europe  oficialiai pristato naują narį savo populiarioje ValueJet skaitmeninių plačiaformačioų spausdintuvų šeimoje – VJ-1627MH.

 

ValueJet 1627MH  yra 1625 mm  pločio  hibridinis spausdintuvas, turintis unikalius dervos pagrindu pagamintus rašalus, leidžiančius tiesiogiai spausdinti ant standžių ir ruloninių medžiagų. ValueJet 1627MH turi didelės galios pjezo „drop-on-demand“ spaudos galvą, užtikrinančią iki 720 x 1440 dpi rezoliuciją.

ValueJet 1627MH spausdina naujaisiais CMYK +balta, sintetinės dervos pagrindu sukurtais, rašalais MP-31. Visi dažai yra 500 ml pakuotėse. MP reiškia „Multi-Purpose“ (daugiafunkcinis), tai užtikrina unikalias rašalo savybes ir jų ypatingą universalumą. Rašalai leidžia tiesiogiai spausdinti ant balto, skaidraus ir spalvoto standaus pagrindo, įskaitant putų plokštę, kartoną, aliuminio plokštę, net ir ant akrilo lakštų, taip pat standžių lakštų termo formavimui (PVC, PS, PP, APET, PLA). Taip pat galima spausdinti ant baltų, spalvotų ir skaidrių šilumai jautrių ruloninių medžiagų. Mutoh MP-31 serijos rašalų tarnavimo laikas lauko sąlygomis yra  2 metai.

MP-31 rašalai yra elastingi, todėl jie vienodai tinka spausdinti tiek automobilines plėveles tie ir ant medžiagų skirtų  vakuuminiam formavimui.

Kita unikali Mutoh Multi-Purpose MP-31 dažų savybė yra ta, kad jie išsaugos natūralią matinę ar blizgią tekstūrą ir išvaizdą.

Naujasis Mutoh ValueJet 1627MH yra tinkamas ženklų ir iškabų, plakatų gamybai, skirtas tiek vidaus, tiek ilgalaikėms lauko aplikacijoms gaminti, taip pat grafikos kompanijoms, ieškančioms skaitmeninio sprendimo, skirto pakuotės prototipų ar pritaikytų etikečių gamybai .Spausdintuvu galima spausdinti kietas plokštes, kurių storis ne didesnis kaip 16 mm ir svoris ne didesnis kaip 15 kg. Ruloninių aplikacijų atveju penkiųspalvų VJ1627MH gali būti su 30 kg automatizuota rulono susukimo sistema. Spartusis perjungimas nuo spaudos ant plokščių prie ruloninio spaudos mechanizmo.