Monomerinės plėvelės

Mactac MACal 8200 PRO serija – tai minkšta (pagaminta „calendered“ technologija) PVC plėvelė su tirpiklinės bazės permanentiniais akriliniais klijais.

Tai 75 mikronų storio, vidutinio tarnavimo laiko (3-4 metai lauko sąlygomis) plėvelės automobilių, langų, stendų grafikai.

MACal 8200 Pro plėvelės ir silikonizuoto popieriaus komponentai buvo parinkti taip, kad būtų kuo patogiau ją ploteriuoti ir išrinkinėti (net pačias smulkiausias raides ar ploniausias linijas).

Aukšto stabilumo 130 g/m² baltas Kraft popierius, markiruotas oranžinės spalvos kvadratais patogiam karpymui ir pozicionavimui. Baltos plėvelės spalvos silikonas yra pilkas, kad sukurtų kontrastą, išrinkinėjant išploteriuotas detales.

 

MACal 8300 Pro – nepriekaištingos kokybės vidutinio tarnavimo laiko, ekonominė PVC plėvelė su tirpiklinio pagrindo permanentiniais akriliniais klijais. MACal 8300 Pro sukurta tiek išorinių reklamos projektų apipavidalinimui (autotransporto reklama, langų, vitrinų dizainas, reklaminės ir informacinės iškabos), tiek interjero reklamos projektams ( prekybos vietų, parodų salių stendai ir pan. ) eksploatavimui 4-5 metams. Aukšto stabilumo, 135g/m² silikonizuotas baltas popieriaus pagrindas markiruotas kvadratais patogiam pozicionavimui ir karpymui, pasižymi kaip lengvai išrinkinėjamas, dirbant su ploniausiomis linijomis ir kitomis smulkiomis detalėmis.

Specifikacijos:

  • Plėvelės storis- 70 mikronų
  • Tarnavimo lauko sąlygomis – 5 metai balta ir juoda spalvos, 4 metai kitoms spalvoms.
  • Dimensinis susitraukimas – po 48 val. ant aliuminio prie 70 ˚ C ≤ 0,3 proc.
  • Sandėliavimo laikas – 2 metai.
  • Tirpiklinio pagrindo akriliniai klijai leidžia klijavimo proceso metu naudoti vandenį.