Kontaktai

Pardavimai. Kauno, Alytaus, Marijampolės regionai
Tadas Vabalas
Pardavimų vadybininkas
Tel.: +370 (37) 452 776
Mob.: +370 611 40430
El.paštas: tadas@sesoma.lt
Pardavimai. Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių regionai
Tomas Valasevičius
Pardavimų vadybininkas
Tel.: +370 (37) 452 776
Mob.: +370 618 73466
El.paštas: tomas.v@sesoma.lt
Medžiagų pardavimai. Vilniaus, Utenos regionai
Andrius Rutkauskas
Pardavimų asistentas
Tel. +370 614 93266
El.paštas: vilnius@sesoma.lt
Įrangos pardavimai, techninis aptarnavimas. Vilniaus regionas
Mantas Stuglys
Technikos specialistas
+370 614 93256
El.paštas: mantas@sesoma.lt
Techninis aptarnavimas, konsultacijos
Egidijus Bukatka
Technikos specialistas
Tel.: +370 616 84787
El.paštas: egidijus.b@sesoma.lt
Centrinis sandėlis, logistika
Egidijus Mickevičius
Tel. +370 614 49334
Tel.: +370 (37) 452 776
Fax. +370 (37) 452 779
egidijus@sesoma.lt

Sesoma UAB
Centrinis sandėlis ir biuras Kaune

Elektrėnų g. 1B,LT-51191, Kaunas

tel. +370 37 452 776
tel. +370 614 49334
fax. +370 37 452779
egidijus@sesoma.lt



Vilniaus skyrius:
Perkūnkiemio g. 7 LT-12131 Vilnius Lietuva

Tel.: +370 614 93266
El.paštas: vilnius@sesoma.lt